Prodej chaty 50 m² v Újezdu u Boskovic

Újezd u Boskovic | 50 m²

ID N/RSBS/18344/20
Kontakt
prodáno
včetně provize, včetně právního servisu

Exkluzivně nabízíme k prodeji dvoupodlažní celoročně obyvatelnou vybavenou chatu v Újezdu u Boskovic s podlahovou plochou cca 50 m2 na pozemku o celkové výměře 376 m2 s možností parkování na pozemku a jezírkem.

V chatě je zavedena elektřina, vodovod a kanalizace. Kolem uliční strany pozemku vede plynovod s možností napojení chaty. Vytápění i ohřev teplé vody je na tuhá paliva.

Pokud rádi zmizíte z bytu blíž přírodě a nechcete sedět hodiny v autě je Újezd pro Vás dobrou volbou. Z Újezdu dojedete za deset minut do Boskovic, kde je kompletní občanská vybavenost kromě vysokého školství a letiště a na opačnou stranu za pět minut dorazíte do Doubravice nad Svitavou, kudy probíhá železniční koridor Wien - Brno - Praha - Drážďany. Přesto v Újezdu můžete koupit chatu v absolutně klidném místě na okraji obce v blízkosti lesa.

Hrabete se rádi v hlíně?
Máte možnost pečovat o okrasné i zemědělské rostliny rozmístěné okolo chaty v přiměřené míře tak, aby Vás po víkendu nebolela záda.

Nebaví Vás péče o zahradu?
Místo rybízu zasejete trávník a vyrazíte na 200 metrů vzdálené koupaliště nebo 300 metrů vzdáleného tenisovo-nohejbalového areálu.

Jste sportovní typ, ale nehrajete tenis?
Můžete během dvou minut cesty od chaty vyrazit sítí cyklotras, v zimě běžeckých stop i pěších stezek po krásách Drahanské vrchoviny, Moravského krasu a Boskovické brázdy.

Chcete mít někdy možnost společenského vyžití?
V Boskovicích jsou Vám k dispozici kina, bazény, restaurace, muzea, sportoviště, koncerty, výstavy, hrad, zámek, skleník, westernové městečko, cyklostezky, arboretum a mnoho dalších možností.

Anebo můžete jen tak klidně trávit čas v chatě. V přízemí i v patře je jedna velká místnost. V přízemí s kuchyňským koutem je ještě přistavěna koupelna s vanou, samostatné splachovací WC, sklep a nářaďovna. V patře se dá z pokoje vyjít na balkon s nádhernými výhledy.

Prodávající si vyhrazuje právo změnit podmínky prodeje.

KategorieChata
LokalitaÚjezd u Boskovic
OkresBlansko
Velikost2 pokoje
Plocha užitná50 m²
Plocha pozemku376 m²
Plocha zastavěná38 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
Rok kolaudace2004
Rok výstavby1991

Lokalita

Újezd u Boskovic
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře