O nás

Realitní kancelář REAL SPEKTRUM BOSKOVICE, s.r.o. se sídlem v Boskovicích byla založena v roce 1996 pod jménem Reality REAL SPEKTRUM, s.r.o. za účelem poskytování kompletních realitních služeb a to zprostředkování nákupu nemovitostí, prodeje rodinných domů, bytů, rekreačních objektů, rezidenčních i průmyslových pozemků, maloobchodních a kancelářských ploch, průmyslových a skladových areálů a také pronájem všech typů nemovitostí. V roce 2014 došlo ke změně jména společnosti na REAL SPEKTRUM BOSKOVICE, s.r.o.

Realitní kancelář REAL SPEKTRUM BOSKOVICE, s.r.o. zajišťuje špičkové služby v oblasti realit, odborné poradenství a celou řadu dalších doprovodných služeb jako jsou odhady tržních cen nemovitostí, odhady pro dědické řízení, komplexní právní servis, úschovy kupních cen, vyplácení a řešení exekucí, správa nemovitostí. Nabízíme různorodé nemovitosti na prodej či k pronájmu a známe perfektně realitní trh v regionu boskovicka a celém okrese Blansko a v přilehlých oblastech okresů Prostějov, Svitavy, Žďár nad Sázavou a v Brně a okolí. Prostřednictvím sítě kanceláří REAL SPEKTRUM a prostřednictvím našich partnerů jsem schopni zajistit pro vás prodej i pronájem nemovitostí kdekoli v celé České republice. V širokém spektru našich realit nechybí byty, domy, průmyslové a komerční objekty nebo pozemky.

Odborně Vám poradíme, pro každou nemovitost zajistíme kompletní marketing, samozřejmostí je zajištění právního servisu, finančního a daňového poradenství i ošetření vkladu vlastnického práva do listu vlastnictví v katastru nemovitostí.

Naší hlavní prioritou je spokojenost klientů a vysoká profesionální úroveň poskytovaných služeb. Za ocenění naší práce považujeme skutečnost, že většina našich klientů se k nám vrací.

Navštivte naši realitní kancelář a přesvědčte se sami o kvalitě naší práce.

S námi to půjde lépe ....

REAL SPEKTRUM BOSKOVICE, s.r.o.
REAL SPEKTRUM BOSKOVICE, s.r.o.REAL SPEKTRUM BOSKOVICE, s.r.o.
Masarykovo náměstí 12/11
680 01  Boskovice