Prodej rodinného domu v obci Obora, okr. Blansko

Obora | 190 m²

ID N/RSBS/17929/19
Kontakt
prodáno
+ provize RK, včetně právního servisu

Exkluzivně nabízíme k prodeji starší řadový přízemní částečně podsklepený rodinný dům s využitelným podkrovím , dříve zemědělskou usedlost, o velikosti zastavěné plochy obytné části cca 220 m2, zemědělské části cca 750 m2 a celkové plochy parcely 2301 m2. Dům je do současnosti obývaný, nicméně jeho stav již vyžaduje rekonstrukci.
Obytnou část v současnosti tvoří dva byty, jeden je bez WC a druhý bez kuchyně - oba bez pronikající vlhkosti a bez zatékání. Ve sklepě je funkční studna.
Technické provedení: založeno na základových pasech bez vodorovné izolace, zdivo tloušťky 45 - 60 cm smíšené, podlahy betonové, okna dřevěná zdvojená, dveře dřevěné výplňové v dřevěných zárubních, stropy trámové polospalné, střecha sedlová - krov zdravý, krytina taška pálená. Dům má jímku a je napojen na elektřinu, plyn a obecní vodovod a přes dvůr a zahradu vede větev obecní dešťové kanalizace.
Zařizovací předměty: plynový sporák s elektrickou troubou, umyvadlo, vana, dvojdřez, splachovací kombi klozet v samostatné místnosti.
Příjezd k domu je po obecní komunikaci jak k obytné části (zepředu) tak na zahradu (zezadu).
Nemovitost je vhodná jak k trvalému bydlení v klidné lokalitě, tak k rekreaci či k podnikání.
Specifika nemovitosti vyžadují osobní prohlídku, z popisu a fotografií si zájemce o koupi těžko vytvoří reálný obrázek o kouzelném duchu stavby a pozemku.

KategorieRodinné domy
LokalitaObora
OkresBlansko
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná190 m²
Plocha pozemku2.301 m²
Plocha zahrady847 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Obora
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře