Prodej novostavby rodinného domu 137 m² v Drnovicích okres Blansko

Drnovice | 137 m²

ID N/RSBS/18505/20
Kontakt
prodáno
včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji novostavbu samostatně stojícího přízemního rodinného domu o podlahové ploše 137 m² v Drnovicích v okrese Blansko s dispozicí 4 + kk. Nabídka je neveřejná a prodávající je oprávněn změnit podmínky prodeje.

Jste příznivci ekologického způsobu života a neradi zbytečně plýtváte? Tento dům s energetickou třídou B splňuje i odvážná přání stran velice nízké spotřeby energií.

Chcete mít možnost vyladit bydlení zcela dle svých představ? V tomto domě Vám prodávající na přání (za úplatu) dokončí interiér podle Vašich požadavků - dodělá sanitu, obklady, podlahoviny, obložkové zárubně, dveře, kuchyňskou linku a terasu.

Užíváte si uklidňující pohled do plamenů? Nemusíte kvůli tomu zakládat požár, protože na Vás v obývacím pokoji čeká krb s vedením teplého vzduchu do sousedních místností.

Rádi uplatňujete svou kreativitu při pěstování flory na zahradě? Plocha zahrady 498 m² je dostatečně velká k seberealizaci a přitom přiměřená, aby po víkendu nebolela záda od ohýbání k záhonům. Náklady na zalévání taky nemusíte řešit, protože máte k dispozici dešťovou jímku.

Máte občas pocit, že skladovacích prostor potřebuje člověk skoro tolik, co prostor k bydlení? Pak nemusíte parkovat auto v garáži a nechat jej na jednom ze dvou venkovních parkovacích místech a v garáži tak mít další úložný prostor kromě prostoru na půdě.

K pocitu pohody přispívá podlahové topení, rozvod antény do každého pokoje i zabezpečovací systém.

Nemusíte se rozhodovat hned, přijďte na prohlídku, rádi Vás uvidíme.

KategorieRodinné domy
LokalitaDrnovice
OkresBlansko
Velikost4 pokoje
Plocha užitná137 m²
Plocha podlahová137 m²
Plocha pozemku635 m²
Plocha zastavěná176 m²
Plocha zahrady498 m²
Počet podlaží1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2020
Rok výstavby2020
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Drnovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře