Prodej komerčně-obytného objektu cca 270 m² - Boskovice

Kpt. Jaroše 94/33, Boskovice | 546m²

ID N/RSBS/18837/21
Kontakt
info v RK

Exkluzivně nabízíme k prodeji objekt bývalé restaurace. Majitel má zpracovaný předběžný projekt (viz. soubory ke stažení na www.rsboskovice.cz) na vybudování cca 10 bytů se zachováním přízemí, jako restaurace a baru. Stavební úřad v Boskovicích realizaci projektu podmiňuje snížením o jedno podlaží.

Do roku 2017 byla v objektu provozována restaurace se zahrádkou na frekventovaném místě v centru města. Vnitřní prostor nabízí 50 míst k sezení a venkovní zahrádka ve dvoře pak až 70 míst k sezení. Provoz včetně kuchyně byl vybaven a zkolaudován v roce 2013. Technický stav vyžaduje částečnou rekonstrukci.
Dispozice: restaurace s barem, sociální zázemí, kuchyně, sklad, kancelář, venkovní zahrádka

Boskovice leží na střední Moravě asi 40 km severně od Brna na hranici mezi Boskovickou brázdou a Drahanskou vrchovinou v nadmořské výšce asi 380 metrů.
Boskovice se pro své krásné okolí staly centrem turistiky a odpočinku.
Nejbližší okolí nabízí zajímavé možnosti pro pěší turistiku a cykloturistiku. Boskovice se nacházejí v severní části Moravského krasu se Sloupsko- Šošůvskými jeskyněmi a dalšími lokalitami krasového území. Moravský kras je druhá nejstarší Chráněná krajinná oblast v České republice.
Boskovice jsou tradičním hospodářským, sociálním a kulturním centrem severní části blanenského okresu. Boskovice s 11 504 obyvateli jsou druhým největším městem okresu Blansko. Připomeňme, že Boskovice byly od roku 1849 do
1959 okresním městem. Dokladem o regionálním významu a přirozené spádovosti Boskovic svědčí soustředění středního školství (5 středních škol), 3 MŠ, základní umělecká škola a další, množství úřadů a detašovaných pracovišť , soustředění výroby, služeb, kulturních a charitativních institucí, sportovních spolků a jednot.
V Boskovicích najdete pouze lehký průmysl jako je výroba šicích strojů Minerva Dürkopp-Adler, obráběcí firmu Novibra, ITAB, Láník, Junker ......
Boskovice mají svou nemocnici a středisko zdraví Boskovice. Vybavenost je doplněna souborem obchodních středisek a míst širokého rozsahu služeb.
Po roce 1989 bylo historické jádro města, které bylo včetně torza židovského ghetta prohlášeno za městskou památkovou zónu. Byly zahájeny postupně rekonstrukční práce.
Boskovice jsou souborem starobylých objektů, které jsou prostoupené moderními stavbami.
V rámci města Boskovice se prodávaný objekt nachází východně cca 50 m od Masarykova náměstí. Zástavba nejbližšího okolí je tvořena obdobnými objekty bytových domů, menšími objekty pro obchodní využití, a objekty rodinných domů. Vzdálenější okolí je pak tvořeno bytovými a rodinnými domy doplněnými objekty
občanské vybavenosti ve formě obchodů, restaurací, nákupních středisek, úřadů, lékárny, pošty a škol.
Fotografie jsou pořízeny v roce 2017 po ukončení provozování restaurace.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKpt. Jaroše 94/33, Boskovice
OkresBlansko
Plocha užitná134 m²
Plocha pozemku546 m²
Počet podlaží1
Podlaží umístění1
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObchodní a obytná

Lokalita

Kpt. Jaroše 94/33
Boskovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře