Prodej zděné chaty se zahradou v obci Suchý

Suchý | 100 m²

ID N/RSBS/17535/18
Kontakt
prodáno
+ provize RK, včetně právního servisu

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděný dvoupodlažní dům s obytnou plochou 80 m2, garáží a zahradou 265 m2 . Budova je zasazena do atraktivní rekreační lokality Suchý v okrese Blansko. Samotná stavba je z roku 1965, před 10 lety byla provedena nástavba, díky které přibyly v podkroví dvě další ložnice. Zdivo není nikde vlhké a stavba je průběžně udržována. Do současnosti je majiteli využívána k rekreaci. Pokud jste skromnější povahy, můžete se hned nastěhovat. Dům je vhodný pro rodinnou rekreaci, pronájem i pro trvalé bydlení.
Nemovitost je velmi zajímavá i pro investory díky rekreační lokalitě obce Suchý. Dům stojí cca 100 m od rybníka s udržovanými plážemi, sportovištěm a mnoha typy občerstvení. Obec Suchý leží nedaleko nejvyššího bodu Drahanské vrchoviny, je obklopena krásnou přírodou protkanou cyklostezkami, turistickými trasami a v zimě udržovanými lyžařskými stopami. Nedaleko obce se rozkládá Moravský kras se známou propastí Macochou.
Dispozice: 1NP: zastřešený vchod, zádveří , obývací pokoj, koupelna s WC, kuchyně,schodiště, dílna a garáž. 2NP: tři ložnice, z toho jedna průchozí a jedna s pracovním koutem. Venkovní krb a udírna jsou příslušenstvím nemovitosti.

KategorieChata
LokalitaSuchý
OkresBlansko
Velikost4 pokoje
Plocha užitná100 m²
Plocha pozemku308 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce

Lokalita

Suchý
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře