Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí pobočky REAL SPEKTRUM BOSKOVICE, s.r.o." odpovídá 19 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 4+kk, 102m² - Boskovice

Prodej, Byty 4+kk, 102m² - Boskovice

V nově budovaném moderním bytovém souboru viladomů nabízíme k prodeji byt 4.5 4+kk (plocha 102,77 m2) s terasou (28,14 m2) a to ve IV.NP domu SO13. K bytu lze koupit parkovací stání v suterénu domu za 250.000,- Kč. Bytový dům s výtahem splňuje vysoké nároky na atraktivní bydlení 21. století...

Lokalita: Na Výsluní, Boskovice5 200 162 Kč

Pronájem výrobních a skladovacích prostor v  Boskovicích

Pronájem výrobních a skladovacích prostor v Boskovicích

Nabízíme k pronájmu různé prostory určené ke skladování a/nebo výrobě umístěné v různých objektech průmyslových areálů v Boskovicích. Jedná se o plochy o výměrách od 30 m2 do 2000 m2. Prostory sestávají z nevytápěného skladového prostoru, některé pak ještě z vytápěné kanceláře a..

Lokalita: Havlíčkova, Boskovice850 Kč za m2/rok

Obchodní prostory k pronájmu- náměstí Míru, Svitavy

Obchodní prostory k pronájmu- náměstí Míru, Svitavy

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory umístěné v přízemí měšťanského domu s podloubím situované přímo v centru města na náměstí Míru, Svitavy. V prostoru o velikosti cca 100 m2 se zázemím byla dříve prodejna zlatnictví, nyní je prostor volný. Po nyní proběhnuvší rekonstrukci jsou opraveny omítky,..

Lokalita: náměstí Míru, Svitavy - Město11 000 Kč za měsíc

Multifunkční komerční budova při hlavní třídě v Letovicích

Multifunkční komerční budova při hlavní třídě v Letovicích

Nabízíme prodej dvoupodlažního objektu určeného k podnikání, nacházejícího se při hlavní komunikaci (silnice I/43 Brno- Svitavy) protínající město Letovice. K budově, kompletně rekonstruované před 10 lety, přináleží zpevněná plocha využitelná k parkování vozidel, manipulaci se zbožím, či..

Lokalita: Pražská, Letovice11 890 000 Kč

Pronájem komerčních prostor - Boskovice

Pronájem komerčních prostor - Boskovice

Nabízíme k pronájmu komerční prostor 400 m2 v širším centru Boskovic vhodný k provozování vinárny, restaurace, diskotéky, jídelny, vývařovny, provozovny rychlého občerstvení, kuchyně pro rozvoz jídla, výrobny lahůdek, fitness centra, vhodné i jako taneční sál atd. Před budovou je parkoviště pro..

Lokalita: Boskovice19 500 Kč za měsíc

Pronájem kanceláří v Boskovicích

Pronájem kanceláří v Boskovicích

K pronájmu nabízíme různé velikosti a kombinace kanceláří od 26 do 260 m2 v centru i na okraji města s možností spojování dle potřeb nájemce a dohody. Kanceláře se většinou nacházejí v polyfunkčních objektech se společným sociálním zázemím a kuchyňkou. Prostory jsou vhodné pro kancelářskou..

Lokalita: Boskovice850 Kč za m2/rok

Prodej stáčiště v Chornici

Prodej stáčiště v Chornici

Exkluzivně nabízíme prodej areálu bývalých státních hmotných rezerv na skladování nafty o celkové ploše 14.971 m2. Areál se nachází v k.ú.Chornice , okr.Svitavy. Stáčiště je tvořeno zastřešenou manipulační plochou kolejiště se třemi stáčecími místy železničních cisteren a autocisteren, dvěma..

Lokalita: Nádražní, Chornice4 500 000 Kč

Obchodní prostory k pronájmu- náměstí Míru, Olešnice

Obchodní prostory k pronájmu- náměstí Míru, Olešnice

Exkluzivně nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný obchodní prostor umístěný v přízemí domu se vstupem přímo z ulice situovaný přímo v centru obce pod náměstím náměstí Míru v Olešnici. V prostoru o velikosti cca 26 m2 je kuchyňský kout, WC, TV, pevný internet i WiFi, vodoměr,..

Lokalita: náměstí Míru, Olešnice5 000 Kč za měsíc

Pronájem komerčních prostor v historickém centru města Boskovice

Pronájem komerčních prostor v historickém centru města Boskovice

Exkluzivně nabízíme k pronájmu cca 60 m2 komerčních prostor se vstupem přímo z ulice v domě v historickém centru města Boskovice poblíž synagogy. Součástí pronájmu je parkovací místo pro jedno auto. Dům je po celkové rekonstrukci. Prostory mají bezbariérový přístup a hodí se ke zřízení..

Lokalita: U Templu, Boskovice8 000 Kč za měsíc

Prodej komerčního objektu cca 270 m² v Boskovice

Prodej komerčního objektu cca 270 m² v Boskovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji objekt bývalé restaurace. Majitel má zpracovaný předběžný projekt (viz. soubory ke stažení na www.rsboskovice.cz) na vybudování cca 10 bytů se zachováním přízemí, jako restaurace a baru. Stavební úřad v Boskovicích realizaci projektu podmiňuje snížením o jedno..

Lokalita: Kpt. Jaroše 94/33, Boskoviceinfo v RK