Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 27 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem bytu 1+kk 89 m² v centru Boskovic

Pronájem bytu 1+kk 89 m² v centru Boskovic

Máte rádi luxus? Pak právě pro Vás máme v nabídce exkluzivně exkluzivní byt s obrovskou terasou a výhledem na židovské město, zámek a boskovický hrad. Máte rádi prostor? Byt i s terasou má neuvěřitelných 89 m², z toho terasa má 39 m². Po vstupu do zádveří máte po levé ruce koupelnu s..

Lokalita: Masarykovo náměstí, Boskovice11 000 Kč za měsíc

Prodej chalupy cca  220 m² ve Vápenné v Jeseníkách

Prodej chalupy cca 220 m² ve Vápenné v Jeseníkách

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu cca 180 m² v obci Vápenná nedaleko Ramzovského sedla. Lokalita je to, co u nemovitosti už nikdy nezměníte. Prodávaná chalupa stojí v klidném místě 10 km od veškeré občanské vybavenosti a kultury okresního města Jeseníku a 16 km od turistických, lyžařských,..

Lokalita: Vápenná2 969 400 Kč

Prodej bytu 2+1 60 m² v Brně ve Starém Lískovci

Prodej bytu 2+1 60 m² v Brně ve Starém Lískovci

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt o ploše 60,8 m2 ve vlastnictví s dispozicí 2+1 s balkonem, sklepem a šatnou. Byt je situován ve II. NP cihlového bytového domu bez výtahu ze 70. let na klidné ulici Čermákova ve Starém Lískovci. To, co u nemovitosti nikdy nezměníte, je lokalita! V této..

Lokalita: Čermákova, Brno - Starý Lískovec3 990 000 Kč

Prodej pozemku pro chatu 390 m² na Rovné v Boskovicích

Prodej pozemku pro chatu 390 m² na Rovné v Boskovicích

Exkluzivně nabízíme k prodeji zahradu o ploše 390 m2 na Rovné v Boskovicích , která je ÚP určena k zastavění stavbou individuální rekreace. Zahrada je na křižovatce cest přístupná ze tří stran. Elektřina je na parcelu přivedena, pro získání vody by musel být proveden vrt. Pozemek je mírně..

Lokalita: Boskovicerezervováno

Prodej pozemku pro stavbu chaty 2457 m² v obci Suchý

Prodej pozemku pro stavbu chaty 2457 m² v obci Suchý

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu chaty v obci Suchý. Rozloha pozemku je 2457 m² a parcela je přístupná z obecní cesty. Přes pozemek vede datový kabel, vodovodní přípojka a přípojka elektřiny k sousedním chatám. Podle územního plánu je pozemek zastavitelný stavbou..

Lokalita: Velenov500 Kč za m2

Pronájem bytu 1+kk 28 m2 na ulici Jiráskova v Letovicích

Pronájem bytu 1+kk 28 m2 na ulici Jiráskova v Letovicích

Nabízíme pronájem pěkného bytu 1+kk po dílčí rekonstrukci. Bytová jednotka se nachází ve druhém patře (III. NP) bez výtahu bytového domu v klidné části města Letovice. V blízkosti se nachází zahrádkářská kolonie, dům pro seniory, škola, zámek a les. Možnost nastěhování od 1. 8. 2020. Měsíční..

Lokalita: Jiráskova, Letovice5 500 Kč za měsíc

Prodej úsporného rodinného domu na Rovné v Boskovicích

Prodej úsporného rodinného domu na Rovné v Boskovicích

Exkluzivně nabízíme ke koupi úsporný rodinný dům, který Vám vydělá každý měsíc až 4.000,- Kč po odečtení nákladů. Jak je to možné? Dům má vlastní 30 m hlubokou vrtanou studnu, jejíž vydatnost stačí zásobovat jak domácnost, tak i venkovní bazén. Na střeše má solární panely na ohřev teplé..

Lokalita: Rovná, Boskovicevolejte makléři

Obchodní prostory k pronájmu- náměstí Míru, Svitavy

Obchodní prostory k pronájmu- náměstí Míru, Svitavy

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory umístěné v přízemí měšťanského domu s podloubím situované přímo v centru města na náměstí Míru, Svitavy. V prostoru o velikosti cca 100 m2 se zázemím byla dříve prodejna zlatnictví, nyní je prostor volný. Po nyní proběhnuvší rekonstrukci jsou opraveny omítky,..

Lokalita: náměstí Míru, Svitavy - Město11 000 Kč za měsíc

Pronájem stodoly 400m² v  Biskupicích

Pronájem stodoly 400m² v Biskupicích

Nabízíme k pronájmu stodolu o výměře cca 400 m2 . Prostor je dobře větraný a suchý, bez vytápění, napojený na elektřinu a hodí se ke skladování. Vjezd je dostatečně velký pro dodávku, kamion k objektu nevjede.

Lokalita: Biskupice4 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 3+kk, 62m² - Boskovice

Prodej, Byty 3+kk, 62m² - Boskovice

V nově budovaném moderním bytovém souboru viladomů nabízíme k prodeji byt 2.5 3+kk (plocha 62,84 m2) s terasou (14,27 m2) a to ve II. NP domu SO13. K bytu lze koupit parkovací stání v suterénu domu za 250.000,- Kč. Bytový dům s výtahem splňuje vysoké nároky na atraktivní bydlení 21. století...

Lokalita: Na Výsluní, Boskovice3 179 704 Kč