Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 19 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej rodinného domu v Jasinově u Letovic

Prodej rodinného domu v Jasinově u Letovic

Exkluzivně nabízíme ke koupi částečně podsklepený rodinný dům v klidné obci Jasinov. Dům byl postaven v roce 1950 a v roce 1990 byla provedena rekonstrukce, nástavba druhého podlaží, sedlové střechy s možností využití podkroví a stavba garáže s kůlnou. Dům může být využíván jako dvougenerační..

Lokalita: Letovice - Jasinovinfo v RK

Prodej rodinného domu v obci Obora, okr. Blansko

Prodej rodinného domu v obci Obora, okr. Blansko

Exkluzivně nabízíme k prodeji starší řadový přízemní částečně podsklepený rodinný dům s využitelným podkrovím , dříve zemědělskou usedlost, o velikosti zastavěné plochy obytné části cca 220 m2, zemědělské části cca 750 m2 a celkové plochy parcely 2301 m2. Dům je do současnosti obývaný, nicméně..

Lokalita: Oborainfo v RK

Prodej  bytu 3+1 o ploše 65 m² v Lysicích

Prodej bytu 3+1 o ploše 65 m² v Lysicích

Nabízíme ke koupi slunný byt 3+1 ve čtyřbytovém domě v klidné lokalitě Lysic s pěkným výhledem na lesy a město. Byt prošel rekonstrukcí a renovací. Dům má boční stěny zatepleny. Díky dvěma sklepům o rozloze 25 m² máte spoustu úložných prostor na oblečení, nářadí a další věci, které aktuálně..

Lokalita: Oulehla, Lysice2 190 000 Kč

Pronájem bytu 3+kk v Boskovicích

Pronájem bytu 3+kk v Boskovicích

Exkluzivně nabízíme k pronájmu podkrovní byt 3 + kk o ploše 140 m2 po celkové rekonstrukci v revitalizovaném domě na ulici Traplova. Byt se nachází ve 3. NP bez výtahu. Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, 2x pokoj, šatna s místem na pračku, koupelna se..

Lokalita: Antonína Trapla, Boskovicerezervováno

Prodej rodinného domu 185 m² v Letovicích

Prodej rodinného domu 185 m² v Letovicích

Exkluzivně nabízíme ke koupi (případně výměně) nepodsklepený dvoupodlažní rodinný dům s podkrovím s dvěma byty 2+1 a terasou v Letovicích, které protíná silnice I. tř. č. 43 a rychlíkový koridor tratě Praha - Brno, kterým se dostanete rychlíkem do Brna za 40 min. Rodinný dům o podlahové ploše cca..

Lokalita: Podlesí, Letoviceinfo v RK

Pronájem, sklad,  Boskovice

Pronájem, sklad, Boskovice

Nabízíme k pronájmu prostor určený ke skladování průmyslového zboží umístěný v objektu průmyslového areálu v okrajové části města Boskovice. Jedná se o plochu o výměře 308 m2, kterou je možné rozšířit o dalších 248 m2. Prostory se sestávají z nevytápěného skladového prostoru, vytápěné kanceláře a..

Lokalita: Havlíčkova, Boskovice850 Kč za m2/rok

Obchodní prostory k pronájmu- náměstí Míru, Svitavy

Obchodní prostory k pronájmu- náměstí Míru, Svitavy

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory umístěné v přízemí měšťanského domu s podloubím situované přímo v centru města na náměstí Míru, Svitavy. V prostoru o velikosti cca 100 m2 se zázemím byla dříve prodejna zlatnictví, nyní je prostor volný. Po nyní proběhnuvší rekonstrukci jsou opraveny omítky,..

Lokalita: náměstí Míru, Svitavy - Město11 000 Kč za měsíc

Multifunkční komerční budova při hlavní třídě v Letovicích

Multifunkční komerční budova při hlavní třídě v Letovicích

Nabízíme prodej dvoupodlažního objektu určeného k podnikání, nacházejícího se při hlavní komunikaci (silnice I/43 Brno- Svitavy) protínající město Letovice. K budově, kompletně rekonstruované před 10 lety, přináleží zpevněná plocha využitelná k parkování vozidel, manipulaci se zbožím, či..

Lokalita: Pražská, Letovice11 890 000 Kč

Dům k nájmu v Boskovicích

Dům k nájmu v Boskovicích

Nabízíme k pronájmu moderně řešenou luxusní novostavbu rodinného domu 4+kk v klidné části města s terasou a upravenou zahradou. Objekt je vybaven el. spotřebiči vyšší třídy. V kuchyňské lince jsou zabudovány kuch. spotřebiče značky BOSCH – myčka nádobí, americká lednice, digestoř, komb. varná..

Lokalita: Ludvíka Vojtěcha, Boskoviceinfo v RK

Pronájem komerčních prostor - Boskovice

Pronájem komerčních prostor - Boskovice

Nabízíme k pronájmu komerční prostor 400 m2 v širším centru Boskovic vhodný k provozování vinárny, restaurace, diskotéky, jídelny, vývařovny, provozovny rychlého občerstvení, kuchyně pro rozvoz jídla, výrobny lahůdek, fitness centra, vhodné i jako taneční sál atd. Před budovou je parkoviště pro..

Lokalita: Boskovice19 500 Kč za měsíc