Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 13 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem dvojkanceláře v Boskovicích

Pronájem dvojkanceláře v Boskovicích

K pronájmu nabízíme dvě propojené místnosti (32 m2), v současné době užívané jako kanceláře, umístěné v 1.patře polyfunkčního objektu v centru města na Masarykově náměstí. V objektu jsou obchody, kanceláře a provozovny služeb. Dispozice: kancelář 16,8 m2, kancelář 15,1 m2,..

Lokalita: Masarykovo náměstí, Boskovice5 000 Kč za měsíc

Prodej rodinného domu 200 m² k rekonstrukci - Táborská, Židenice, Brno

Prodej rodinného domu 200 m² k rekonstrukci - Táborská, Židenice, Brno

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům o podlahové ploše cca 200 m² na ulici Táborská v Brně Židenicích za 7.800.000,- Kč včetně provize. Nemovitost má polohu spojující rychlý dosah velkoměstské občanské vybavenosti a úplně klidné zákoutí slunné zahrady. Přímo před domem je zastávka..

Lokalita: Táborská 545/79, Brno - Židenicerezervováno

Prodej rodinného domu  na ulici Stromovka 10 v Brně Jundrově, 144 m²

Prodej rodinného domu na ulici Stromovka 10 v Brně Jundrově, 144 m²

Exkluzivně nabízíme k prodeji řadový patrový rodinný dům o zastavěné ploše 72 m² za cenu včetně provize 6.893.250,- Kč. Při velkém zájmu bude dům prodán nejvyšší nabídce. Máte rádi klid a přitom nechcete být daleko od centra dění? Dům je situován ve zcela klidné lokalitě v Brně -..

Lokalita: Stromovka 341/10, Brno - Jundrovrezervováno

Pronájem bytu 2+kk ve Svitávce

Pronájem bytu 2+kk ve Svitávce

Za správcovství sportovního areálu a budovy sokolovny (práce na 1 - 2 hodiny denně) nabízíme k pronájmu bezbariérový byt 2+kk v městysi Svitávce s možností využívání okolního pozemku. Byt je ideální pro zájemce mající pozitivní vztah ke sportu. Nabízí se dále možnost přivýdělku..

Lokalita: Fr. Řepky, Svitávka5 000 Kč za měsíc

Prodej projektu výstavby bytů v Boskovicích

Prodej projektu výstavby bytů v Boskovicích

Exkluzivně nabízíme k prodeji objekt bývalé restaurace. Majitel má zpracovaný předběžný projekt na vybudování cca 10 bytů se zachováním přízemí, jako restaurace a baru. Stavební úřad v Boskovicích realizaci projektu podmiňuje snížením o jedno podlaží. Do roku 2017 byla v objektu provozována..

Lokalita: Kpt. Jaroše 94/33, Boskoviceinfo v RK

Prodej stáčiště v Chornici

Prodej stáčiště v Chornici

Exkluzivně nabízíme prodej areálu bývalých státních hmotných rezerv na skladování nafty o celkové ploše 14.971 m2. Areál se nachází v k.ú.Chornice , okr.Svitavy. Stáčiště je tvořeno zastřešenou manipulační plochou kolejiště se třemi stáčecími místy železničních cisteren a autocisteren, dvěma..

Lokalita: Nádražní, Chornice4 500 000 Kč

Pronájem komerčních prostor v historickém centru města Boskovice

Pronájem komerčních prostor v historickém centru města Boskovice

Exkluzivně nabízíme k pronájmu cca 60 m2 komerčních prostor se vstupem přímo z ulice v domě v historickém centru města Boskovice poblíž synagogy. Součástí pronájmu je parkovací místo pro jedno auto. Dům je po celkové rekonstrukci. Prostory mají bezbariérový přístup a hodí se ke zřízení..

Lokalita: U Templu, Boskovicerezervováno

Prodej komerčně-obytného objektu cca 270 m² - Boskovice

Prodej komerčně-obytného objektu cca 270 m² - Boskovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji objekt bývalé restaurace. Majitel má zpracovaný předběžný projekt (viz. soubory ke stažení na www.rsboskovice.cz) na vybudování cca 10 bytů se zachováním přízemí, jako restaurace a baru. Stavební úřad v Boskovicích realizaci projektu podmiňuje snížením o jedno..

Lokalita: Kpt. Jaroše 94/33, Boskoviceinfo v RK

Pronájem výrobních a skladovacích prostor v  Boskovicích

Pronájem výrobních a skladovacích prostor v Boskovicích

Nabízíme k pronájmu různé prostory určené ke skladování a/nebo výrobě umístěné v různých objektech průmyslových areálů v Boskovicích. Jedná se o plochy o výměrách od 30 m2 do 2000 m2. Prostory sestávají z nevytápěného skladového prostoru, některé pak ještě z vytápěné kanceláře a..

Lokalita: Havlíčkova, Boskovice850 Kč za m2/rok

Obchodní prostory k pronájmu- náměstí Míru, Svitavy

Obchodní prostory k pronájmu- náměstí Míru, Svitavy

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory umístěné v přízemí měšťanského domu s podloubím situované přímo v centru města na náměstí Míru, Svitavy. V prostoru o velikosti cca 100 m2 se zázemím byla dříve prodejna zlatnictví, nyní je prostor volný. Po nyní proběhnuvší rekonstrukci jsou opraveny omítky,..

Lokalita: náměstí Míru, Svitavy - Město11 000 Kč za měsíc