Reference klientů

 
Děkujeme všem našim klientům za dopisy a emaily, které nám posíláte. Vaše pochvala nás vždycky potěší a je pro nás ujištěním, že svou práci děláme dobře.

Ahoj Honzo,
Díky moc za precizně nachystané podklady a realizaci smlouvy.

Krásný den a posléze i víkend

Igor Láník jun.

Dobrý den,
pokud mám hodnotit spokojenost se službami vaší realitní kanceláře, mohu jen vřele doporučit.
Přístup ,rychlost a veškerý servis spojený s mým požadavkem při hledání bytu byly opravdu profesionální a spolupráce s panem Hrochem byla velice příjemná.
 
přeji pěkný den Loukotová 

Dobrý den,

doporučuji, vše v naprostém pořádku.

Kolářová

Dobrý den,

spolehlivost,férovost,rychlost. Byl sem spokojen. Mohu jen doporučit.

Vašek

Dobrý den,

rychlost, féerovost, komplexní řešení.Využila jsem služby při dvou realizacích (jedna komplikovaná). Byla jsem velmi spokojená.Díky a jen tak dál.

Ševčíková

Děkuji za rychlé a profesionální jednání realitní kanceláře.

Přichystal

Profesionální přístup a komunikace, dobrá znalost situace na trhu a celkový přehled. Od malých pronájmů po větší projekty - vždy jsem byl spokojen.

Husák

Dobrý den pane Hrochu,

spokojený jsem byl a pokud mi někdo zavolá, tak mu to rád potvrdím.

Karel Suchna

Dobrý den paní Mazalová,

ještě jednou děkujeme za Váš profesionální přístup k naší záležitosti. Doufáme, že naše společná volba byla dobrá a pronájem bytu bude k užitku obou stranám.

Přejeme hodně pracovních úspěchů a v osobním životě jen to nejlepší. Bělušovi

Dobrý den pane Dvořáku,
děkuji za zaslání podkladů k dani.
Ještě jednou děkuji za Vámi odvedenou práci s pořízením nemovitosti, byl jsem velice spokojen.

S pozdravem

Josef Cheníček
Vážená paní Mazalová,
i já děkuji za spolupráci s Vámi a pokud budu v budoucnu potřebovat cokoli ohledně této či jiné nemovitosti, určitě se na Vás ráda a s důvěrou obrátím.

 
Děkuji za zaslané dokumenty a přeji Vám krásné dny.

Monika Bartošová
Dobrý den pane Dvořáku,
posílám v příloze naskenované oznámení z katastru, přiložená faktura je dneškem uhrazena.
Každopádně děkuji za Vaše služby byli jsme velmi spokojeni a rádi se na Vás v případě potřeby opět obrátíme.
 
Přeji hezký den.
 
S pozdravem Josef Holek
Pane inženýre,
maminka mi dnes sdělila, že akce Kroměříž je úspěšně završena a i já Vám chci moc poděkovat za to, jak jste ji na dálku a navíc za dost "bojových" okolností zvládl, a v rekordním čase tak pomohl naší rodině vyřešit další těžký úkol a milé paní Mikuláškové najít nový a myslím že pro ni příjemný domov.
 
Díky vaší zkušenosti, akceschopnosti, pečlivosti , nadhledu i (lidského) vhledu jsme necelý rok a půl po dni, kdy nám tatínek nečekaně onemocněl, už obě na nové, ale pro maminku dobře známé, adrese a máme o dvě velká břemena lehčí život.
 
Ještě jednou moc za všechno děkuji a přeji i Vám hodně radosti a naděje!
 
Moc Vás zdraví
 
Iva Gilbertová ( a maminka připojuje babičkovské políbení na tvář)

Pane inženýre Pachle,

děkuji za rychlou úhradu pro maminku a za zprávu - říkala mi teď, že s vámi mluvila telefonicky - nevím, jestli už v té době věděla, že je vše v pořádku na účtu.

Moc mě mrzí, že zítra nebudu s ní v pro ni opravdu zásadní životní chvíli - naštěstí mi dnes dcera slíbila, že mě zastoupí a s babičkou zítra do Svitávky pojede - i pro ni to bude nelehké loučení s chaloupkou a kusem života, ale jsem ráda, že hlavně maminka na to nebude sama- i když- čemuž by před rokem sotva věřila - je to na konec pro ni i pocit úlevy, že se všechno podařilo a že má o jednu velkou starost míň.

Uvidíme, jak dopadne situace s bytem v Kroměříži, ale pokud bychom se náhodou neviděli v této souvislosti, chci Vám už teď ještě na závěr těch měsíců, kdy jste při mamince stál, opravdu upřímně poděkovat za profesionálně bezchybný, ale - a hlavně - lidsky mimořádný přístup k takovému zákazníkovi, jako je moje maminka a s ní nakonec celá naše rodina.

Moc děkujeme a přejeme Vám všechno jen to dobré v práci a hlavně v osobním životě!

Třeba někdy v Kroměříži, Brně nebo Boskovicích na viděnou.

Iva Gilbertová

 
 
Vážená paní inženýrko Mazalová,
 
děkuji Vám za zaslané doklady týkající se prodeje pozemku v k. ú. Újezd u Boskovic. Vaše služby při prodeji pozemku byly i tentokráte skvělé, za což Vám děkuji a velice bych si přála, kdyby tomu tak bylo i při prodeji domu v ČH. Dovolte mi, abych Vám touto cestou popřála mnoho dalších spokojených klientů a krásný adventní čas.
 
S pozdravem
Marie Kopřivová
 
Dobrý den pane Pachle,
děkuji za zaslání nabídky bytů.Tři jsem si vytipovala,pošlu to vnučce na prohléhnutí.
Je fakt,že jste spolehlivý člověk a proto máte ode mne hvězdičku B-)

Mějte se hezky Jarošová

Dobrý den paní Svobodová,

Ještě jednou Vám strašně mooc DĚKUJI za všechno (rychlost,vstřícnost,ochota atd.atd.atd.atd.)
Děkuji a přeji Vám mnoho osobních i pracovních úspěchů.
S pozdravem
Jaroslav Kopecký
Spolupráce s pí. Svobodovou a Mgr. Dvořákem je vždy na vysoké odborné a profesionální úrovni. Stejně tak i působení společnosti Real Spektrum v Boskovicích.
Ing. Petr Fiala

Velice děkuji za vstřícný přístup paní makléřce ing.Mazalové a její velkou snahu po všech stránkách vyhovět,i když to bylo někdy pro ni hodně složité.Oceňuji její profesionalitu,přeji hodně dalších úspěchů.

Marie Šebestíková


Vážený pane Dvořáku,
i já Vám rovněž děkuji, za služby Vaše a Vaší realitní kanceláře, především za Vaši ochotu a profesionální přístup. V případě potřeby se jistě na Vás opět s důvěrou obrátíme. Ještě jednou děkuji a přeji spoustu nejen pracovních úspěchů.
Zdraví
Libor Mazal

Na dálku se povedly zázraky bez naší přítomnosti, bydlíme v jiném městě a vše bylo rychle, věcně, odborně. Svědomitá, ochotná, odborná a příjemná paní Svobodová.
Dr.Obstová"