Realizované zakázky

Pronájem bytu 1+1 32 m² s balkonem ve třetím patře na ulici Družstevní v Letovicích

Pronájem bytu 1+1 32 m² s balkonem ve třetím patře na ulici Družstevní v Letovicích

Exkluzivně nabízíme k pronájmu zcela nově zrekonstruovaný byt 1+1 o rozloze 32 m² na ulici Družstevní v Letovicích. Pokud chcete novotou vonící, moderní a prosluněný byt, je to pro Vás ten pravý. Minulý týden odešel poslední řemeslník a byt očekává nového nájemce. Co čeká Vás? Nově..

Lokalita: Družstevní, Letovicepronajato

Prodej stavebního pozemku v obci Voděrady

Prodej stavebního pozemku v obci Voděrady

K prodeji nabízíme pozemek o velikosti 1233 m2, vhodný k výstavbě rodinného domu. Pozemek je situovaný na okraji obce Voděrady s pěkným výhledem do okolí. Lze ho připojit na inženýrské sítě, přičemž přípojka elektřiny je na pozemku. K pozemku vede asfaltová cesta. Obec Voděrady nachází asi 35 km..

Lokalita: Voděradyprodáno

Prodej rodinného domu - Biskupice

Prodej rodinného domu - Biskupice

K prodeji nabízíme samostatně stojící rodinný dům v obci Biskupice. Montovaná dřevostavba domu (Okál) je dvoupodlažní, kde v I. NP je umístěna garáž, vstupní chodba, hala s krbem a schodištěm do II.NP, kuchyň, pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC, komora a vstup do sklepa. Ve II. NP je..

Lokalita: Biskupiceprodáno

Pronájem bytu 1+1 Boskovice

Pronájem bytu 1+1 Boskovice

Nabízíme k pronájmu pěknou bytovou jednotku 1+1, umístěnou v moderní nástavbě bytového domu. Velmi udržovaný byt je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem a digestoří. Parkování vozidla je možné před domem na místní komunikaci.

Lokalita: Hybešova, Boskovicepronajato

Pronájem bytu 1+kk, 58 m² v Boskovicích Na Výsluní

Pronájem bytu 1+kk, 58 m² v Boskovicích Na Výsluní

Exkluzivně nabízíme k pronájmu pěknou bytovou jednotku 1+kk o ploše cca 58 m2, umístěnou v moderním bytovém komplexu Na Výsluní v Boskovicích. Velmi udržovaný byt je vybaven. Součásti vybavení jsou: kuchyňská linka vč. dřezu s baterií se spotřebiči / sklokeramická varná deska, digestoř, el. trouba,..

Lokalita: Na Výsluní, Boskovicepronajato

Pronájem obchodních prostor, kanceláře 62 m2 -  Boskovice

Pronájem obchodních prostor, kanceláře 62 m2 - Boskovice

Nabízíme k pronájmu komerční prostor vhodný jako obchod, kancelář, obchodní zastoupení, módní salon, butik atd. s výkladci do frekventované komunikace ul. Komenského. Chodník před nemovitostí je spojnicí mezi středem města a supermarkety Albert, Coop, Lidl a Tesco a vlakovým a autobusovým..

Lokalita: Komenského, Boskovicepronajato

Pronájem bytu 1+1 ul. Mánesova, Boskovice

Pronájem bytu 1+1 ul. Mánesova, Boskovice

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1+1 (34 m2) s jižně orientovanou lodžií umístěný v 5 -tém NP bytového domu ve vyhledávané části Boskovic. Byt není zrekonstruovaný a má původní umakartové jádro. K bytu náleží sklep, parkování je možné u domu. Dispozice: chodba, kuchyň, pokoj, oddělené WC,..

Lokalita: Mánesova, Boskovicepronajato

Prodej pozemku 489 m2 se zahradní chatou  v Králově Poli

Prodej pozemku 489 m2 se zahradní chatou v Králově Poli

Exkluzivně nabízíme ke koupi zahradní chatu o zastavěné ploše 16 m2 s pozemkem 489 m2 v Brně , Králově Poli. Menší horní část pozemku je svažitá a ostatní plocha je téměř na rovině. Chata byla postavena v roce 1986. V částečně zapuštěném I. NP z cihelného zdiva tl. 35 cm je sklep, kuchyň s kamny na..

Lokalita: Kostelní zmola, Brno - Královo Poleprodáno

Pronájem bytu 1+1 v Boskovích

Pronájem bytu 1+1 v Boskovích

K pronájmu nabízíme byt 1+1 v centru města Boskovice na ul. Otakara Chlupa. Byt je umístěný v I. NP revitalizovaného bytového domu (nová okna, zateplení) a v nedávné době prošel kompletní rekonstrukcí. K jeho vybavení patří nová kuchyňská linka s elektrickým sporákem a digestoří, lednice,..

Lokalita: Otakara Chlupa, Boskovicepronajato

Prodej chaty 100 m² v obci Suchý okres Blansko

Prodej chaty 100 m² v obci Suchý okres Blansko

Nabízíme k prodeji třípodlažní zděnou podsklepenou chatu s garáží a terasou postavenou na vlastním pozemku s ústředním elektrickým topením a krbem. Chata byla postavena v 90. letech a je průběžně obývána a udržována. Velkou část přízemí zabírá obývací pokoj vysoký přes dvě patra s krbem a..

Lokalita: Suchýprodáno