Realizované zakázky

Pronájem bytu 3+1 75,4 m² v Boskovicích

Pronájem bytu 3+1 75,4 m² v Boskovicích

Exkluzivně nabízíme k pronájmu třípokojový byt se samostatnou kuchyní. Byt je kompletně vybaven včetně příborů a nádobí. Vybavení není moderní, ale plně funkční. Adresní místo je Na Vyhlídce 30, lokalita je klidná, z balkonu bytu vidíte boskovický hrad a zeleň okolo domu. Byt má..

Lokalita: Na Vyhlídce 1653/30, Boskovicepronajato

Pronájem bytu 2+kk, 55,68 m² v Boskovicích Na Výsluní

Pronájem bytu 2+kk, 55,68 m² v Boskovicích Na Výsluní

Exkluzivně nabízíme k pronájmu 2 roky nový částečně zařízený byt 2+kk ve 3. NP v Boskovicích Na Výsluní. Zařízení bytu: kuchyňská linka, lednička, sporák, trouba, rozkládací gauč - 2 lůžka, židle, vestavěný jídelní pult, sprchový kout, umyvadlo, pračka. Byt má WC jako..

Lokalita: Na Výsluní 2414/5, Boskovicepronajato

Prodej chaty 36 m² u Olešné u Blanska

Prodej chaty 36 m² u Olešné u Blanska

Exkluzivně nabízíme k prodeji podsklepenou chatu u Olešné u Blanska. Chata s podlahovou plochou cca 36m2 je postavena na pozemku o celkové výměře 1130 m2 s cca 25 ovocnými stromy s nízkými kmeny , na kterém je možné parkovat. V chatě je zavedena elektřina. Pitná voda zavedena není, ale..

Lokalita: Olešná 44, Blanskoprodáno

Prodej pozemku pro stavbu chaty 2457 m² v obci Suchý

Prodej pozemku pro stavbu chaty 2457 m² v obci Suchý

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu chaty v obci Suchý. Rozloha pozemku je 2457 m² a parcela je přístupná z obecní cesty. Přes pozemek vede datový kabel, vodovodní přípojka a přípojka elektřiny k sousedním chatám. Podle územního plánu je pozemek zastavitelný stavbou..

Lokalita: Velenovprodáno

Pronájem bytu 1+1 ul. Mánesova, Boskovice

Pronájem bytu 1+1 ul. Mánesova, Boskovice

Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+1 (34 m2) s jižně orientovanou lodžií umístěný v 5. NP bytového domu u křižovatky ulic Mánesova a Bílkova v Boskovicích. Byt není zrekonstruovaný a má původní umakartové jádro. K bytu náleží sklep, parkování je možné u domu. ..

Lokalita: Mánesova 1748/1, Boskovicepronajato

Pronájem zařízeného bytu 3+1 v Blansku, 70m²

Pronájem zařízeného bytu 3+1 v Blansku, 70m²

Pokud máte rádi luxusní bydlení a zároveň preferujete nájem, tak si prohlédněte naši aktuální nabídku. Exkluzivně nabízíme pronájem částečně zařízeného bytu 3+1 v klidné části Blanska (nedaleko pekárny). Bytová jednotka je situována v desátém nadzemním podlaží jedenáctipodlažního, panelového..

Lokalita: Krajní, Blanskopronajato

Prodej chalupy cca  220 m² ve Vápenné v Jeseníkách

Prodej chalupy cca 220 m² ve Vápenné v Jeseníkách

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu cca 180 m² v obci Vápenná nedaleko Ramzovského sedla. Lokalita je to, co u nemovitosti už nikdy nezměníte. Prodávaná chalupa stojí v klidném místě 10 km od veškeré občanské vybavenosti a kultury okresního města Jeseníku a 16 km od turistických, lyžařských,..

Lokalita: Vápennáprodáno

Prodej novostavby rodinného domu 137 m² v Drnovicích okres Blansko

Prodej novostavby rodinného domu 137 m² v Drnovicích okres Blansko

Nabízíme k prodeji novostavbu samostatně stojícího přízemního rodinného domu o podlahové ploše 137 m² v Drnovicích v okrese Blansko s dispozicí 4 + kk. Nabídka je neveřejná a prodávající je oprávněn změnit podmínky prodeje. Jste příznivci ekologického způsobu života a neradi zbytečně..

Lokalita: Drnoviceprodáno

Nabízíme pronájem garáže v Boskovicích

Nabízíme pronájem garáže v Boskovicích

Nabízíme pronájem řadové garáže o rozloze 18 m2 stojící na křižovatce ulic Čížovky a Lidická. Nájemné činí 1.200,- Kč/měsíc včetně elektrické energie. majitel si vyhrazuje právo změnit podmínky nájmu.

Lokalita: Čížovky, Boskovicepronajato

Pronájem bytu 2+1 o ploše 55,4 m²  ve Velkých Opatovicích

Pronájem bytu 2+1 o ploše 55,4 m² ve Velkých Opatovicích

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+1 ( celkem 55,4 m2) v klidné lokalitě ve Velkých Opatovicích. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný (II/2018) byt, situovaný ve II.NP zděného bytového domu. Byt má nově zařízené: plynový kotel na topení a ohřev TUV, topení, zděné jádro, koupelnu,..

Lokalita: Velké Opatovicepronajato