Realizované zakázky

Prodej chalupy cca  220 m² ve Vápenné v Jeseníkách

Prodej chalupy cca 220 m² ve Vápenné v Jeseníkách

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu cca 180 m² v obci Vápenná nedaleko Ramzovského sedla. Lokalita je to, co u nemovitosti už nikdy nezměníte. Prodávaná chalupa stojí v klidném místě 10 km od veškeré občanské vybavenosti a kultury okresního města Jeseníku a 16 km od turistických, lyžařských,..

Lokalita: Vápennáprodáno

Prodej novostavby rodinného domu 137 m² v Drnovicích okres Blansko

Prodej novostavby rodinného domu 137 m² v Drnovicích okres Blansko

Nabízíme k prodeji novostavbu samostatně stojícího přízemního rodinného domu o podlahové ploše 137 m² v Drnovicích v okrese Blansko s dispozicí 4 + kk. Nabídka je neveřejná a prodávající je oprávněn změnit podmínky prodeje. Jste příznivci ekologického způsobu života a neradi zbytečně..

Lokalita: Drnoviceprodáno

Nabízíme pronájem garáže v Boskovicích

Nabízíme pronájem garáže v Boskovicích

Nabízíme pronájem řadové garáže o rozloze 18 m2 stojící na křižovatce ulic Čížovky a Lidická. Nájemné činí 1.200,- Kč/měsíc včetně elektrické energie. majitel si vyhrazuje právo změnit podmínky nájmu.

Lokalita: Čížovky, Boskovicepronajato

Pronájem bytu 2+1 o ploše 55,4 m²  ve Velkých Opatovicích

Pronájem bytu 2+1 o ploše 55,4 m² ve Velkých Opatovicích

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+1 ( celkem 55,4 m2) v klidné lokalitě ve Velkých Opatovicích. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný (II/2018) byt, situovaný ve II.NP zděného bytového domu. Byt má nově zařízené: plynový kotel na topení a ohřev TUV, topení, zděné jádro, koupelnu,..

Lokalita: Velké Opatovicepronajato

Pronájem bytu 1+1 32 m² s balkonem ve třetím patře na ulici Družstevní v Letovicích

Pronájem bytu 1+1 32 m² s balkonem ve třetím patře na ulici Družstevní v Letovicích

Exkluzivně nabízíme k pronájmu zcela nově zrekonstruovaný byt 1+1 o rozloze 32 m² na ulici Družstevní v Letovicích. Pokud chcete novotou vonící, moderní a prosluněný byt, je to pro Vás ten pravý. Byt očekává nového nájemce. Co čeká Vás? Nově vyzděné bytové jádro, nové podlahy, nová..

Lokalita: Družstevní, Letovicepronajato

Prodej bytu 2+1 60 m² v Brně ve Starém Lískovci

Prodej bytu 2+1 60 m² v Brně ve Starém Lískovci

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt o ploše 60,8 m2 ve vlastnictví s dispozicí 2+1 s balkonem, sklepem a šatnou. Byt je situován ve II. NP cihlového bytového domu bez výtahu ze 70. let na klidné ulici Čermákova ve Starém Lískovci. To, co u nemovitosti nikdy nezměníte, je lokalita! V této..

Lokalita: Čermákova, Brno - Starý Lískovecprodáno

Prodej zahrady v chatové oblasti města Kunštátu

Prodej zahrady v chatové oblasti města Kunštátu

Exkluzivně nabízíme ke koupi 6338 m2 ovocného sadu, orné půdy a travního porostu v přírodním parku Halasovo Kuštátsko. Na pozemku bylo územní rozhodnutí o výstavbě ovčince, včelína a kůlny. Rozhodnutí pozbylo platnosti, protože majitel nenahlásil započetí výstavby, nicméně vzhledem k..

Lokalita: Kunštátprodáno

Pronájem bytu 1+kk 28 m2 na ulici Jiráskova v Letovicích

Pronájem bytu 1+kk 28 m2 na ulici Jiráskova v Letovicích

Nabízíme pronájem pěkného bytu 1+kk po dílčí rekonstrukci. Bytová jednotka se nachází ve třetím patře (IV. NP) bez výtahu bytového domu v klidné části města Letovice. V blízkosti se nachází zahrádkářská kolonie, dům pro seniory, škola, zámek a les. Možnost nastěhování ihned. Měsíční nájemné..

Lokalita: Jiráskova, Letovicepronajato

Pronájem bytu 2+kk 89 m² v centru Boskovic

Pronájem bytu 2+kk 89 m² v centru Boskovic

Máte rádi luxus? Pak právě pro Vás máme v nabídce exkluzivně exkluzivní byt s obrovskou terasou a výhledem na židovské město, zámek a boskovický hrad. Máte rádi prostor? Byt i s terasou má neuvěřitelných 89 m², z toho terasa má 39 m². Po vstupu do zádveří máte po levé ruce koupelnu s..

Lokalita: Masarykovo náměstí, Boskovicepronajato

Pronájem zařízeného bytu 2+kk v Boskovicích

Pronájem zařízeného bytu 2+kk v Boskovicích

Máte rádi luxus ? Exkluzivně nabízíme pronájem pohodlného moderně zařízeného a kompletně vybaveného bytu 2+kk ve 2. nadzemním podlaží cihlového bytového domu situovaného v klidné části Boskovic. Byt je zajímavě architektonicky řešen. K bytu přináleží parkovací místo za domem. Naproti domu je..

Lokalita: Ludvíka Vojtěcha, Boskovicepronajato