Prodejte výhodně a bezstarostně Vaši nemovitost

Prodej případně pronájem nemovitosti není jednoduchou záležitostí. Chceme, aby každý obchod proběhl bezpečně a majitel utržil nejvyšší možnou cenu. Na první nezávazné schůzce si řekneme, jak bude spolupráce probíhat a domluvíme se na prohlídce nemovitosti, abychom majiteli pomohli nastavit správnou prodejní cenu......

Díky našim bohatým zkušenostem, získaným za více než 20 let naší existence, můžeme cenu odhadnout přesněji, než sám majitel. S klienty jednáme narovinu a chceme dostát svým slibům.

Doporučíme Vám také, jak připravit nemovitost k prodeji, nachystáme srovnání Vaší nemovitosti s již realizovanými obchody.

Jsme připraveni Vám zodpovědět dotazy týkající se např.:

· vývoje ceny jednotlivých tipů nemovitostí

· stanovení reálné tržní ceny

· aktuální poptávky a nabídky

· komerčních a právních aspektů

· zástav a jiných zatížení a vad nemovitostí

· postupu prodeje nebo nákupu nemovitostí

· zajištění financování

· atd....

Vysvětlíme Vám kompletní postup prodeje nemovitostí od stanovení tržní ceny a vyhledání vhodného zájemce, přes vyhotovení smluv až po vypracování daňového přiznání vč. jeho podání na příslušný FÚ. Vy se už nemusíte o nic starat.

Bezplatně pro Vás zařídíme:

· profesionálně připravenou inzerci na více než 25 realitních serverech

· potřebné smlouvy, které připraví kvalitní a prověřený právník

· služby právníka při zapracování připomínek a požadavků na změnu smluv

· úschovu kupní ceny

· daňové přiznání k dani z nabytí nemovitostí

S připravenou novou nabídkou jako první oslovíme naše vlastní registrované klienty. Vybudovali jsme širokou databázi poptávajících klientů a není žádnou výjimkou, že při správně nastavené ceně se obchod uskuteční ještě před spuštěním veřejné inzerce. Vždy se snažíme nabídkou oslovit co nejširší okruh potenciálních zájemců.

Poskytujeme také službu prodeje nemovitosti neveřejnu cestou. Jedná se o diskrétní prodej nemovitostí bez veřejné prezentace. Využíváme k tomu vlastní rozsáhlou databázi poptávajících klientů s přesně specifikovanými požadavky na koupi

Další zcela novou službou, kterou jsme připravili pro pronajímatele bytů je garantovaný měsíční příjem nájemného a to bez ohledu na obsazenost bytu nebo neplatící nájemníky. Budete dostávat nájemné každý měsíc, po sjednanou dobu, ať se děje, co se děje. Navíc se o nic nemusíte starat. Veškerou agendu včetně vyúčtování služeb a komunikace s podnájemníky vyřídíme za Vás.

Vidíte, že v REAL SPEKTRU jsme připraveni řešit jakýkoliv problém spojený s prodejem nebo pronájmem nemovitostí. Velmi nám záleží na tom, aby klienti byli s našimi službami spokojeni.

Chcete-li i Vy využít výhodnou dobu a získat ze své nemovitosti maximum, spojte se s námi a domluvte se na nezávazné konzultaci s odborníkem.

Volejte ZDARMA 800 800 977 nebo nám napište na email: [email protected]