Prodej rodinného domu 6+1 v Boskovicích

Bedřicha Smetany 1132/42, Boskovice | 171 m²

ID N/RSBS/20149/23
Kontakt
6 500 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu

Chcete dům v klidné ulici a přitom sedm minut pěší chůze od centrálního náměstí?

Potřebujete prostor pro větší rodinu?

Podnikáte a máte rádi pracoviště i domov pod jednou střechou?

Vítáte možnost investice do domu s prostorem pro tři apartmány?

Řešení je nasnadě. Všechny podrobnosti, půdorysy a dokumenty máte k dispozici na našich stránkách. Máte jedinečnou příležitost koupit si rodinný dům (polovinu dvojdomku) v Boskovicích na ulici Bedřicha Smetany s dispozicí 6+1. Absolutně klidná ulice, kudy projíždí převážně pouze místní a přitom kousek cesty na náměstí spolu z výhledem na hrad a zámek dělá z adresy lokalitu snů.

Čtyřpodlažní zcela podsklepený dům Vás ohromí spoustu prostoru. Jednoduchou úpravou lze mít v přízemí obývací pokoj skoro přes celý hlavní půdorys domu a horních dvou patrech klidný obytný prostor. Prohlédnout si jej můžete nejen se mnou osobně, ale i virtuálně.

Parkovat se dá v samostatně stojící garáži nebo přímo před domem na ulici a z garáže mít, jako mnoho z nás ostatních, velkorysý úložný prostor. Téměř uzavřený dvůr ocení nejen milovníci grilování nebo posezení u sklenky vína.

Zahradu, díky poloze skvělou oázu klidu, pak využijí i pěstitelé různých dobrot. Uzavřený dvůr se zahradou je samozřejmě i rájem pro děti, které, zde mohou bezpečně a nerušeně řádit. Samotná oplocená zahrada má výměru asi 256 m².

A teď pecka! Jako málokterý dům má vstup na zahradu přímo i ze zadní strany z ulice Sadová. Budete chtít budovat na zahradě bazén, altán, odvézt větve, přivézt těžké květináče,... Žádný problém, vjezd na zahradu vyřešen.

Poslední rekonstrukce domu proběhla před pěti lety, kdy byly vybudovány dvě nové koupelny a třetí byla zvětšena, byla opravena střecha a zateplena půda. Obálka domu má vnější izolaci 10 cm polystyrenu, plastová dvojitá okna, vytápění je řešeno plynovým kotlem a ohřev vody elektrickým bojlerem. PENB zatím nebyl dodán, takže uvádíme třídu G.

V současnosti je dům pronajat, takže pokud chcete mít nemovitost jako investici, stačí na současnost pouze navázat.

Nebaví Vás být pořád doma?
Tak vyrazte třeba do westernového městečka pohladit si kozy.

Jste sportovní typ?
Můžete od domu vyrazit sítí cyklotras i pěších stezek po krásách Boskovické brázdy a Drahanské vrchoviny. Moravský kras, Halasovo Kunštátsko, rekreační oblast Suchý, golfový areál na Kořenci a mnoho dalších přírodních krás na Vás čeká v okolí.

Chcete mít někdy možnost společenského vyžití?
Ve městě jsou Vám k dispozici kina, bazény, restaurace, muzea, sportoviště, koncerty, výstavy a historické památky.

Boskovice jsou tradičním hospodářským, sociálním a kulturním centrem severní části blanenského okresu. Nachází se zde veškerá občanská vybavenost kromě snad letiště, věznice a vysokého školství. Boskovice jsou druhým největším městem okresu Blansko. Dokladem o regionálním významu a přirozené spádovosti Boskovic svědčí soustředění středního školství (5 středních škol), 3 MŠ, základní umělecká škola a další, množství úřadů a detašovaných pracovišť, soustředění výroby, služeb, kulturních a charitativních institucí, sportovních spolků a jednot.

V Boskovicích najdete pouze lehký průmysl jako je výroba šicích strojů Minerva Dürkopp-Adler, obráběcí firmu Novibra, ITAB, Láník, LD seating, Junker ......
Boskovice mají svou nemocnici s poliklinikou. Vybavenost je doplněna souborem obchodních středisek a míst širokého rozsahu služeb.

Po roce 1989 bylo historické jádro města, které bylo včetně torza židovského ghetta prohlášeno za městskou památkovou zónu. Byly zahájeny postupně rekonstrukční práce.
Boskovice jsou souborem starobylých objektů, které jsou prostoupené moderními stavbami.

Prodávající si vyhrazují právo změnit podmínky prodeje.

KategorieRodinné domy
LokalitaBedřicha Smetany 1132/42, Boskovice
OkresBlansko
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná171 m²
Plocha pozemku525 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Bedřicha Smetany 1132/42
Boskovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře